دوره های ویژه بزرگسالان

بخش بزرگسالان موسسه زبان شکوه با گذشت حدود هفت دهه همواره تلاش در آموزش زبان انگلیسی با جدید ترین متدهای آموزش و با تکیه بر اساتید مجرب و کارآمد کرده است.

در این بخش که زبان آموزان بالای ۱۶ سال در آن حضور دارند از کارآمدترین روشهای آموزش که در طول سالهای متمادی نتیجه خود را نشان داده اند، استفاده می شود. طراحی دوره های آموزشی موسسه شکوه به گونه ای است که اعتماد به نفس زبان آموزان در راستای توانایی های آنان در زبان افزایش می یابد. موضوعات روز دنیا و مکالمه های مختلف همراه با آموزش گرامر و دایره واژگان وسیع در کتابهای موسسه شکوه این امکان را به زبان آموزان می دهد که در طی کلاسهای ترمیک و آزاد این موسسه به هدف خود در یادگیری زبان انگلیسی دست پیدا کنند. کتابهای Topnotch و Summit که از کتابهای بین المللی و استاندارد روز دنیا هستند و جوایز معتبر مختلفی را در سطح دنیا در آموزش زبان گرفته اند ، در موسسه زبان شکوه به کار میروند.

این کتابها دارای منابع تکمیلی شامل ویدیو، کتابهای کمکی برای مهارتهای مختلف، کتاب معلم و تولید تست برخوردارند و همگی با لوگوی شکوه برای این موسسه چاپ می شوند.

برای ثبت نام در این دوره ها پس از گذراندن امتحان تعیین سطح بین المللی کتبی و بعد از آن در صورت نیاز مصاحبه شفاهی و مشخص شدن سطح دانش زبانی، زبان آموز می تواند در دوره ها ثبت نام کند.

در صورت تمایل به شروع از ابتدا، مرحله تعیین سطح نیاز نخواهد بود.